Двері ТНПУ відкриті для усіх, хто прагне здобувати знання!

29 квітня 2024

На фізико-математичному факультеті вчергове викладачі Гернесук Г.Р., Барна О.В., Мартинюк С.В., Мохун С.В., Федчишин О.М. та студенти групи мСОІн-13 Бабій Денис, Гуска Денис, Клекот Віталій проводили навчальну екскурсію для шкільництва. Цього разу в гостях науки та технологій побували школярі та педагоги Тернопільського академічного ліцею «Генезис».

Учасники екскурсії

Екскурсія в STEM -центрі

Майстерка з робототехніки від магістрів

Цікаві розповіді супроводжувались маленькими майстерками, в яких учні розмірковували над розвитком технологій, досліджували роботи, керували дроном, експериментували з розумним домом спостерігали плями на сонці та визначали час за сонячним годинником.

Фізика та астрономія – це цікаво!

На завершення один із учнів сказав: «Я буду навчатись на цьому факультеті! Почекайте мене!». І ми точно почекаємо і радо зустрінемо усіх!

Доц. Барна О.В.