На фізико-математичному факультеті традиційна конференція молодих науковців

16 травня 2024

Доброю традицією на фізико-математичному факультеті в рамках Днів науки в ТНПУ є проведення конференції молодих дослідників. Для магістрантів 1 року навчання спеціальності «Середня освіта (інформатика)» таку конференцію декілька років поспіль колектив кафедри інформатики та методики її навчання (завідувач кафедри Генсерук Г.Р.) організовує як один із видів навчальної діяльності під час опанування навчальної дисципліни «Методика наукових досліджень» (доц.Барна О.В.).

Молоді науковці поділились актуальними питаннями розвитку ІТ галузі, окреслили перспективні дослідження, які в подальшому становитимуть основу їх магістерських робіт. Цьогоріч можна виділити декілька напрямів, які активно розвиваються в світовій індустрії ІТ, є предметом дослідницького інтересу науково-педагогічного колективу кафедри та виконані в рамках науково-дослідних лабораторій кафедри, STEМ-центру та міжнародного проєкту DeDiMaMo: технології штучного інтелекту, доповненої та віртуальної реальності, моделі запровадження STEM освіти, інноваційні підходи до організації навчальної діяльності учнів на уроках інформатики, цифрове математичне моделювання.

В ході таких заходів окрім навичок презентування результатів наукової діяльності, магістранти розвивають здатності ведення наукової дискусії, удосконалюють майстерність ораторського мистецтва.

Наукова дискусія учасників конференції

Наукові розвідки з актуальних проблем ІТ

Презентація дослідження з питань STEM-освіти

Доц. Барна О.В.